صفحه اصلی / آموزش فلش با نرم افزار Odin

آموزش فلش با نرم افزار Odin

آموزش فلش با نرم افزار Odin

آموزش فلش با نرم افزار Odin

 

موارد مورد نیاز :

— نکته : برای فلش (نصب رام) گوشی های با اندروید 6.0.1 و 7.0 و 7.1 از نسخه Odin3_v3.12.7 استفاده کنید. و برای اندروید 8.0 از نسخه Odin3-v3.13.1 استفاده کنید.

 

این آموزش قابل استفاده برای تمام گوشی ها و تبلت های هوشمند Samsung با سیستم عامل اندروید می باشد.

 

نکات مهم در مورد رام دیوایس های سامسونگ :

توجه: بهتر است قبل از نصب رام، کد دستوری #1234#* را شماره گیری کرده و از اطلاعات دستگاه عکس گرفته یا یاداشت کنید تا در صورت بروز مشکل بتوان ورژن رام خود دستگاه برای رفع مشکل نصب کرد.

 

در صورت تک فایل بودن رام :

در صورتی که رامی که میخواهید رام (تک فایل AP) نصب کنید. اطلاعات دستگاه شما پاک نخواهد شد.

 

در صورت 4 فایله بودن رام :

اگر رام 4 فایل شما حاوی دو فایل CSC باشد, یعنی فایل CSC و HOME_CSC در اینصورت اگر HOME_CSC را برای فلش انتخاب کنید اطلاعات گوشی حذف نخواهد شد, اگر فایل CSC ر انتخاب کنید, اطلاعات گوشی پاک خواهد شد. اگر رام شما یک CSC دارد، اطلاعات شما قطعا حذف خواهد شد.

 

استفاده از فایل PIT :

در صورت استفاده از فایل PIT (رام های 4 فایل) تیک گزینه Re-Partion را نیز بزنید. به طور معمول نیازی به استفاده از این فایل نیست. توجه فایل PIT جهت پارتیشن بندی مجدد حافظه داخلی است و لزومی به استفاده در فلش فارسی سازی نیست.

 

نکته : چنانچه برنامه odin به فایل md5 ارور داد، پسوند md5. را از انتهای نام فایل حذف کرده، فایل را نیز مجدد در برنامه انتخاب کرده و سپس بر روی Start کلیک کنید.

 

آموزش فلش با نرم افزار Odin

 

1- گوشی را به Downloading (Odin Mode) ببرید. برای این کار ابتدا گوشی را خاموش کنید. سپس کلید کاهش صدا (-Volume) + کلید Home + Power را همزمان بگیرید.

پس از وارد شدن به صفحه Warning کلید افزایش صدا (+Volume) را بزنید تا وارد صفحه Downloading شود

 


2-نرم افزار Odin.exe را اجرا کنید.

 

 

3- کابل USB را متصل کنید و منتظر باشید خانه اول ID:COM آبی شود.

 

 

4- با توجه به تک فایل یا 4 فایل بودن رام (رام را در ادین Odin بچینید) طبق تصویر زیر

 

انتخاب رام تک فایل

 

انتخاب رام 4 فایل + فایل پیت

 

 

5- حال روی دکمه START بزنید تا فلش آغاز شود. بین 5 تا 10 دقیقه صبر کنید تا عملیات فلش تمام شود. بعد از نصب کامل رام، گوشی ریستارت شده و در نوار بالای نرم افزار، کلمه PASS را مشاهده خواهید کرد.

 

 

بعد از ریستارت شدن گوشی، اولین بوت دستگاه تا بالا آمدن کامل سیستم عامل ممکن است بین 3 تا 5 دقیقه زمان ببرد.

 

آموزش ویدیویی نصب رام رسمی سامسونگ …

 

 

ضمانت فایل ها و آموزش ها:

ضمن تشکراز حسن انتخاب و اعتماد شما به اطلاع می رسانیم که تمامی فایل ها و آموزش های قرار گرفته درسایت تست شده و دارای پشتیبانی رایگان هستند. چنانچه به هر دلیل موفق به حل مشکل خود نشدید از قسمت تماس با ما سایت برای پشتیبانی اقدام کنید. تیم پشتیبانی تمام تلاش خود را تا جایی که مقدور باشد انجام خواهد داد تا مشکل شما حل شود ما با معرفی روش ها آموزش ها و فایل های مختلف وحتی در صورت نیاز از طریق نرم افزارهای مدیریت سیستم مانند TeamViewer برای بررسی سیستم و درایورهای نصب شده شما اقدام خواهیم کرد تا مشکل شما هرچه سریعتر حل شود. لذا اگر بازهم مشکل حل نشود،تنها کاری که در نهایت می توانیم انجام دهیم،برگشت هزینه خرید شما خواهد بود،(تمامی فایل ها و آموزش های که بصورت پولی در سایت قرار گرفته اند دارای تضمین بازگشت وجه در صورت حل نشدن مشکل هستند) توجه داشته باشید، که مسئولیت تمامی اقدامات انجام شده بر روی دستگاه شما متوجه شخص شما خواهد بود و درصورت به وجود آمدن هرگونه مشکل، فروشگاه هیچگونه مسئولیتی را به عهده نمیگیرد.