قوانین سایت

 

قوانین و شرایط و ضمانت فایل و آموزش های ما

 

ضمانت فایل ها و آموزش ها :

ضمن تشکر از حسن انتخاب و اعتماد شما به اطلاع می رسانیم، که تمامی فایل ها و آموزش های قرار گرفته در سایت تست شده و دارای پشتیبانی رایگان هستند. چنانچه به هر دلیل موفق به حل مشکل خود نشدید از قسمت تماس با ما سایت برای پشتیبانی اقدام کنید. تیم پشتیبانی تمام تلاش خود را تا جایی که مقدور باشد انجام خواهد داد تا مشکل شما حل شود، ما با معرفی روش ها آموزش ها و فایل های مختلف و حتی در صورت نیاز از طریق نرم افزارهای مدیریت سیستم مانند TeamViewer برای بررسی سیستم و درایورهای نصب شده شما اقدام خواهیم کرد، تا مشکل شما هرچه سریعتر حل شود. لذا اگر بازهم مشکل حل نشود، تنها کاری که در نهایت می توانیم انجام دهیم، برگشت هزینه خرید شما خواهد بود. (تمامی فایل ها و آموزش های که بصورت پولی در سایت قرار گرفته اند دارای تضمین بازگشت وجه در صورت حل نشدن مشکل هستند.) توجه داشته باشید، که مسئولیت تمامی اقدامات انجام شده بر روی دستگاه شما متوجه شخص شما خواهد بود و درصورت به وجود آمدن هرگونه مشکل، فروشگاه هیچگونه مسئولیتی را به عهده نمیگیرد.

 

نکته مهم در مورد رام گوشی و تبلت های چینی :

گوشی و تبلت های چینی، به دلیل تنوع زیاد در طراحی مادربوردهای این مدلها و عدم پشتیبانی شرکت های تولیدکننده ی محصولات چینی، در مواردی مشاهده شده است که یک مدل تبلت با برد های مختلفی وارد بازار شده است (مثلا دیمو 700s که 12 عدد رام مختلف دارد). حتی ممکن است نام مادربرد در برخی از این پروداکت ها مشترک باشد اما به دلیل استفاده از ic های تصویر و تاچ و دوربین و … مختلف، بالتبع نیاز به رام های مختلف باشد. پس قبل از نصب هر گونه رام بر روی گوشی ها و تبلت های چینی و ایرانی، احتمال این قضیه را نیز مدنظر داشته باشید که ممکن است با نصب رام، مشکل تصویر، تاچ، دوربین یا … به وجود بیاید. همکاران گرامی بعد از اینکه نسبت به این مورد (درمورد تبلت و گوشی های روشن) با مشتری خود هماهنگی های لازم را انجام دادید، نسبت به خرید و رایت رام اقدام فرمایید. درصورت بروز هرگونه مشکل می توانید از پشتیبانی سایت کمک بگیرید.  ولی در نهایت تمامی ریسک پذیری آن بر عهده ی شخص شماست.

 

تضمین بازگشت وجه ( عودت کامل مبلغ خرید ) :

تمامی فایل ها و آموزش هایی که بصورت پولی درسایت قرار گرفته اند دارای تضمین بازگشت وجه هستند. در صورت بروز مشکل ابتدا از طریق پشتیبانی اقدام کنید تا همکاران راهنمایی کنند چنانچه به هر دلیل مشکل شما حل نشود از طریق پشتیبانی سایت درخواست بازگشت وجه کرده و پس از تایید کادر فنی، مبلغ به حساب شما برگشت داده می شود.

نکته مهم : عودت مبلغ فقط زمانی انجام می شود که مشکل از طرف ما یعنی سایت بوده باشد. برای مثال ( مشکل در دانلود فایل یا آموزش قرار داده شده و یا جوابگو نبودن آموزش و یا عدم پاسخگویی سریع در پشتیبانی ) زمان پشتیبانی از ساعت 10 صبح تا 10 شب می باشد. حداکثر زمان پاسخگویی تا 3 ساعت پس از درخواست یا دادن پیام می باشد.

لطفا در خرید فایلها و آموزش ها دقت کنید. در صورت خرید اشتباه از طرف شما به دلیل دریافت فایل یا آموزش هیچ هزینه ای عودت داده نخواهد شد.

 

نکته مهم در مورد پشتیبانی رام های رسمی :

این نوع رام ها به دلیل ارائه کاملا رسمی همچنین 100% سالم بودن فایلها و داشتن آموزش کامل نصب در صفحه رام شامل پشتیبانی جهت نصب رام و… نمی شود.

هزینه پرداختی فقط شامل خود فایل (دانلود فایل) می باشد و آموزش نصب و… را شامل نمی گردد.

در رام های رسمی هیچ تغییری داده نشده است. لذا مسئولیت استفاده نادرست بر عهده سایت نمی باشد.

سایر فایلها و آموزش ها (رام های کوک شده، تمام آموزش ها، فایل های حذف گوگل اکانت FRP ، فایل های حذف قفل سامسونگ و …) شامل پشتیبانی کامل سایت میشود.

سوالات متداول

اپل آیدی با ایمیل شخصی